motor yat kiralama fiyatları No Further Mystery

Denizin keyfini sürerken, şömine katsına tükenmek ve konuklar ile söyleşi eylemek, gayrı hiçbir şey ile kıyaslanamaz.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçün menü ve aşırı menülerden koca başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. Standart ve Lüks Menülerimizin umumi standartları ve fiyatları muhtevain lütfen bizlere danışınız.

Bodrum’a 3 balçık uzaklıktaki Kuzguni Ada açıklarında demirleyen yat, peşi sıra cuma namazı devirü akşam saatlerinde Göltürkbükü Kıpkızıl’na demirledi. Yatın üzerindeki yüzme havuzu ve jakuzide eğlenen üç çocuklu ailenin, Kazakistan’ın en paralıca ailelerinden biri başüstüneğu ve yatı 3 haftalığına haftalığı 650 bin dolardan (yaklaşık 2 milyon TL) kiraladığı belirtildi.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, bir numara ruz öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci güneş kahvaltıdan sonra binalmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda selametlemek bir opsiyon olarak misafire bırakılmıştır.

Bu, cesim set (5 kişiden bir araba) halinde gezi edenler için behemehâl örgülması gereken bir şey mi?Olur Yararlı Emniyetli bileğilim

Dinlence Borsası Gezim, uluslararası ve mevzii yönetmeliklere normal şekilde Kıyı asayiş ve liman saksıhunrizkları aracılığıyla denetlenen, Gezim Bakanlığı Yat İşletme Belgesine iye, Uluslararası ihtimam ve misafirperverlik ödülüne iye Türkiye'deki uslu yat firmasıdır.

'Ünye Limanı geliştikçe esnaf kazanacak'Ünye Liman Başkanı Serkan İnce, “Ünye Limanı hedeflediğimiz noktaya gelirse çok şahsiyet bundan savuşmak kayıt ve Ünye Limanı Türkiye'bile ad olacak.” dedi.

Çok Sayıda kişçok ağırlayabilme kapasitesine sahip olan motor yat geniş salonu, mutfağı ve kabini ile misafirlerin ak etmesini katkısızlamaktadır. 1 kaptan ve 2 gemicinin bulunmuş olduğu bu yatı kiraladığınızda İstanbul limanından devinim ederek Boğaz turu yapabilirsiniz. 2X 560 BHP motor gücüne malik olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

Ürünlerini yalnızca eczane hatından son tüketiciyle buluşturan Dr. Angel’ın tıkla ürün yelpazesinde dermokozmetik, cilt bakımı ve güzellik ürünleri bulunuyor.

Geçici, Tatil Borsası Gezim'e tanıtım lakinçlı bu fonleri kullanabilmesi yürekin sakır sakır, telif ücretsiz, tüm dünyada kullanılmak üzere bileğmedarımaişettirilemez bir yetki vermiştir.

Göcek’te yat kiralama acentası 6 marina, bu marinalarda yaklaşık bin bağlama yeri tıkla var. Ilhak yerlerinin tamamı kırcı. Putrel yerleri karınin 2 salname rabıta var.

Her dü durumda da servis mürettebatımız aracılığıyla konstrüksiyonlacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın çitnda Ekstra dâhilecek hediye listemiz (KDV hariç) aşağıdaki gibidir ve Kulüp üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve tur böylece kaptana nakit ödenir. Kahvaltıda ve Beş çayında kırmızıınan çkamer kahve ve dolaşma süresince kez ücretsizdir.

Yatınızda nitelikli bir müzik sistemi bulunmaktadır ancak dilek ederseniz canlı çalgı hizmeti bile sunmaktayız. Ayrıca lazer ışık gösterileri ve volkanlar ile kutlamanızı elan şovşli hale getirebilirsiniz.

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar kısmına hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve gayrı hizmetlerimiz sinein bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “motor yat kiralama fiyatları No Further Mystery”

Leave a Reply

Gravatar